معرفی لوله بازکنی جردن به همراه شماره تلفن های لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی جردن به دلیل موقعیت جغرافیایی که در شمال تهران دارا می باشد نیاز اساسی به متخصص لوله بازکنی وجود دارد، امروزه خیابان جردن به خیابان نلسون ماندلا تغییر نام داده شده است، اما خبر خوب برای شما همشهریان عزیز تهرانی با یک تماس، می توانید از خدمات لوله بازکنی جردن نهایت استفاده را داشته باشید، با ما همراه شوید تا اطلاعات لازم درباره لوله بازکنی را بدست آورید.

ویژگی های منحصر به فرد لوله بازکنی جردن چیست؟

با توجه به اینکه در صورت گرفتگی لوله، ابتدا باید محل گرفتگی مشخص شود و تیم لوله بازکنی، با توجه به سابقه زیادی که در این زمینه دارد سریعا محل گرفتگی را، پیدا می نماید و در قدم بعدی نوع و مقدار گرفتگی را تشخیص می دهد و با انتخاب بهترین و به صرفه ترین روش، با به کارگیری به روز ترین دستگاه های روز دنیا، اقدام به رفع گرفتگی به صورت کامل می نماید و بعد از بازکردن لوله، اطراف محل گرفتگی را به خوبی شستشو و نظافت آن را انجام می دهد.

حتما بخوانید: بهترین و به صرفه ترین تخلیه چاه دستشویی کدام روش است؟

تکنسین لوله بازکنی در جردن از افرادی با تجربه و اخلاق کاری بالا و بدون سوء پیشینه انتخاب می شوند تا در حین کار از وسایل و دستگاه ها استفاده درست داشته و از کثیف کاری پرهیز می کنند و در پایان کار هم مطابق تعرفه اتحادیه لوله بازکنی هزینه خدمات را با ارائه فاکتور از شما دریافت می نمایند.

بروزترین روش های بازکردن لوله در جردن عبارتند از:

با توجه به اینکه لوله باز کردن نیاز به دانش تخصصی دارد باید از تکنسین با تجربه و دانش فنی بالا استفاده شود، تا با انتخاب بهترین روش با توجه به محل گرفتگی بهترین عملکرد را داشته باشد.

 1. دستگاه تراکم هوا
 2. فنر برقی
 3. پمپ ساکشن
 4. واترجت
 5. تلمبه دستی

از روش فنر برقی برای باز نمودن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی، گرفتگی با سیمان و گچ و قیر، گرفتگی کف شورها، گرفتگی لوله ورودی تخلیه آب حمام و وان، گرفتگی توالت فرنگی و… بهترین گزینه می باشد.

قیمت لوله بازکنی جردن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت لوله بازکنی جردن به عوامل متعددی همچون میزان و شدت و نوع گرفتگی، متراژ طول لوله، گرفتگی متعادل در طبقات و واحد های دیگر ساختمان، وجود اشیا داخل لوله همچون گوشی موبایل، مدت زمان انجام کار، سختی گرفتگی لوله و… بستگی دارد.

بسیاری از مواقع این اتفاق رخ می دهد که گوشی موبایل یا انگشتر یا جواهرات زینتی و گرانبها به داخل چاه دستشویی می افتد، در سریع ترین زمان ممکن با لوله بازکنی جردن تماس بگیرید، تا نیروی متخصص این کار را به بهترین نحوه ممکن انجام داده و اشیای قیمتی شما را به شما بر گردانند.

بعضی مواقع اشیا قیمتی در داخل توالت فرنگی قسمت سیفون آن گیر می کند و اکثر افراد سریع اقدام به بیرون آوردن اشیا می نمایند و باعث به وجود آمدن مشکلات دیگری می شوند که توصیه می شود در این مواقع از خدمات لوله بازکنی استفاده نمایید.

علائمی که نشان از گرفتگی لوله فاضلاب جردن می دهد

 • تخلیه آب در سرویس بهداشتی به کندی انجام می شود که نشان از گرفتگی یا پر شدن چاه فاضلاب می دهد.
 • بوی بد فاضلاب ناشی از پر شدن چاه یا خرابی سیفون
 • تخلیه آب از سینک آشپزخانه بسیار کند انجام می شود
 • کف کردن زیر سینک نشان از گرفتگی و پاک کردن آشغال های درون آن می دهد.
 • رسوب و جرم گرفتن لوله فاضلاب و حمام
 • پس زدن آب از سیفون آشپزخانه دلیلی بر گرفتگی مسیر لوله خواهد بود.

دلایلی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شوند عبارتند از

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب به عوامل مختلفی بستگی دارد، که گاها بخاطر گیر کردن اشیا کوچک یا بزرگ در داخل لوله فاضلاب، باعث گرفتگی می شوند که در ادامه این دلایل را باهم بررسی خواهیم نمود.

معمولا در اثر استفاده از ماشین لباسشویی پرزهای لباس وارد لوله فاضلاب می شود و باعق کیپ شدن لوله می شود یا وجود موهای کوتاه و بلند بعد از اصلاح به داخل ورودی لوله حمام باعث کیپ شدن لوله می شوند، یا انداختن نوار بهداشتی و دستمال کاغذی به داخل سیفون دستشویی، باعث گرفتگی لوله ها به مرور زمان می شود.

در برخی موارد افتادن وسایل و اشیا زینتی مانند ساعت، گوشی موبایل یا بطری فلزی، میله آهنی و… به داخل سیفون باعث گرفتگی لوله می شوند.

در بعضی مواقع به دلیل استفاده از لوله های ضعیف یا نداشتن شیب استاندارد در هنگام اجرای تاسیسات ساختمان باعث گرفتگی و کیپ شدن لوله فاضلاب می شوند.

حتی الامکان از ریختن روغن و چربی به داخل سینک ظرفشویی خودداری نمایید، چرا که باعث گرفتگی لوله فاضلاب خواهد شد، برای این منظور قبل از شستن ظروف، روغن و چربی را از ظروف جدا کنید و سپس شروع به شستن ظروف نمایید.

جمع بندی مقاله و کلام پایانی

در این مقاله به بررسی و معرفی لوله بازکنی جردن پرداختیم و اطلاعات بسیار مهم و ارزشمندی را همراه با راهکارهای عملی به شما عزیزان توضیح دادیم، در پایان خوشحال می شویم نظرات و تجارب خود را درباره لوله بازکنی در جردن با ما دیگر دوستانتان در میان بگذارید شاد و پیروز باشید.

شاید دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *